Sanırım Merhaba Demeliyim

İçi boş kişisel blogumu 28 Mayıs 2020 tarihinde oluşturmuş ve buna rağmen her nedense içimden gelmemesi nedeniyle şuana kadar bir içerik girmemiştim. Şuan yazdığım bu makaleyide sanırım 4-5 saat ne yazacağımı düşündükten sonra yazmaya başladım.

Bu esnada ne yazacağıma dair hiçbir alakası olmadan komedi videoları izledim, define araması yapan adamların videolarını izledim. Sanırım ne yazacağımı çok düşünmemiş boşu boşuna o kadar saat beklemişim.

Domainimi kayıt etmeden önce çok fazla hayalim vardı. En başta 2010 yılında açmış olduğum şuanki domainimden tek farkı gen.tr uzantılı olan eski alan adımı alabilme ihtimalim. Ve maalesef ki o domainim çoktan kayıt altına alınmıştı ve boş boş duruyordu, kullanılmıyordu. Bende kayıt ettiren kişi muhtemelen çok para ister diye farklı uzantıları kontrol etmeye başladım ve sonunda 28 Mayıs 2020’de muratdemir.web.tr alan adımı alarak kişisel blogumu oluşturdum. Yukarıda da dediğim gibi malesef blogum yazı yazamadım. Çoğunlukla bunu asıl alan adımı alamamış olmama bağlıyorum ve sanırım gerçektende öyle.

Ancak şuan itibari ile son birkaç gündür bu duruma karar vermiş olarak tekrardan yayın hayatıma dönerek kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

Belki eskiden sohbet ettiğim blog yazarları beni unutmuş olabilir. Belki eski blogumu takip eden misafirlerim beni uzunca bir süre bulamayabilir ancak yeniden başlayıp blog dünyasında gerçekleştirmek istediğim hayallerime doğru yola devam edeceğim.

Öncelikle kişisel blog kelimesinde üst sıralara çıkabilmek istiyorum. Ve blogumda kaliteli içerikler oluşturmaya çalışarak elimden geldiğince ziyaretçilerime faydalı olabilmeyi hedefliyorum.

Temennilerim bu yönde ve yerine getirebilir miyim bilmiyorum. Ancak burada siz değerli okuyucular ile stresten uzak, faydalı bilgiler içeren ve ortak noktalarımızın olduğu daha fazla kişiye ulaşarak güzel vakit geçireceğiz.

Şimdilik bu yazımı burada bitiriyorum ve başka ne yazabilirim bunu düşünürken bi kahve almaya gidiyorum. Görüşmek üzere.

“Sanırım Merhaba Demeliyim” üzerine 3 yorum

Yorum yapın