Yeni Altcoinlere Dikkat!

Eski Citi yöneticisi Zhang, kripto para meraklılarına altcoinlere karşı uyarılarda bulundu. Zhang’in, sektöre yeni giren ve çok kısa süre içinde token çıkaran altcoinlere yönelikönemli ikazları var. Ona göre söz konusu projeler yüksek risk taşıyor.

Citi’nin kripto paralarla ilgili yatırımlarından sorumlu olan eski üst düzey yönetici Matt Zhang tarafından yapılan kritik açıklamalar altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiriyor. Şimdi Hivemind bünyesinde yatırım sorumlusu olarak görev yapan Zhang, altcoin projelerinden bazılarına karşı uyardı.

Zhang’den Altcoinlere Karşı Uyarı!

Yaptığı açıklamada Zhang, düzenleyicilerin şu an için davalar üzerinden meydana getirdiği kaos nedeniyle kripto para sektörünün ciddi fiyat oynaklıklarıyla baş başa olduğunu söyledi. Bunun coin geleceği noktasında tahmin yapmayı zorlaştırdığını kaydeden Zhang, bazı tokenların de başlangıç düzeyinde bulunan kripto para yatırımcıları için risk taşıdığını vurguladı.

Açıklamasının devamında pek çok token ve kripto paranın kendi ana ağını çıkarmayı geciktirdiğini dile getirdi.

Zhang’e göre bunun nedeni son derece belirgin:

”Bu projelerden bazıları durumun farkında ve esasen bunların büyük bir bölümünün ilk başta herhangi bir kripto paraya dahi sahip olmaması gerekirdi. Neredeyse burada bulunan tüm şirketlerin kendine ait bir tokenı olması gerekli şeklinde bir düşünce hâkim. Evet, bir topluluk meydana getirmek için bir tokena sahip olmak iyi bir adım. Fakat işletmelerin birçoğu token ile başlamayı değil başka şeyler yapmayı seçebilir.’

FTM Coin Geleceği yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sektöre Yeni Girmiş Token’lara Karşı Dikkat!

Zhang, şu an risk sermayedarlarının da yeni çıkmış kripto para projelerine dikkatli bir biçimde yaklaştığını belirtti.

Son dönemdeki menkul kıymet tartışmalarının ve açılmış davaların problemlere sebebiyet vereceğini söyleyen Zhang, yatırımcıları -deyim yerindeyse- çiçeği burnunda projelere karşı uyardı. Yeni bir coin geleceği ve potansiyeli hakkında isabetli tahminler ve yatırımlar yapmanın yüksek risk barındırdığını hatırlattı. Direkt olarak token çıkaran projeler hususunda ekstra dikkatli olmak gerektiğinin altını çizdi. Bu, sektöre airdrop yaparak girmiş kripto para projelerini de kapsıyor.

Siz de yeni altcoinler ile ilgili gelişmelerden ilk anda haberdar olmak, binlerce coin geleceği ve potansiyeli üzerine uzmanların değerlendirmelerini öğrenmek istiyorsanız Merkeziyetsizhaber.com adresine bekleniyorsunuz!

Yorum yapın